JAKOB KAVŠEK je MTP SOLIST leta 2022 Plesne zveze Slovenije

Plesna zveza Slovenije je v petek, 24. 2. 2023, v Hiši plesa v Ljubljani podelila priznanja in nagrade Nagrajencem leta 2022.

IO MTP je v skladu s Pravilnikom o podeljevanju priznanj tekmovalcem PZS za MTP solista leta 2022 nominiral 3 plesalce.

NOMINIRANCI ZA SOLISTA LETA 2022 in prejmniki zlate plakete za vrhunske dosežke V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH so bili:

Žiga Farkaš (PK Miki, Radomlje), koreograf: Andraž Mrak – 3. mesto na SP v street dance showu

Jakob Kavšek (PK Bolero, Ljubljana), koreografija: lastna in Matevž Česen – 1. mesto na SP in 1. mesto na EP v modernu ter 2. mesto na SP in 2. mesto na EP v show danceu

Bor Rehak Friš (PK Zapleši z Urško, Ljutomer), koreografija: lastna – 2. mesto na SP v breakingu

... v izjemni konkurenci je bil za MTP SOLISTa LETA 2022 razglašen JAKOB KAVŠEK (PK Bolero, LJ).

(foto: Jernej Šerjak, arhiv: PZS)