MTP DVOJICI leta 2022 Plesne zveze Slovenije sta kar DVE

Plesna zveza Slovenije je v petek, 24. 2. 2023, v Hiši plesa v Ljubljani podelila priznanja in nagrade Nagrajencem leta 2022.

IO MTP je v skladu s Pravilnikom o podeljevanju priznanj tekmovalcem PZS za MTP dvojico leta 2022 nominiral 3 dvojice in razglasil kar dve kot NAJ DVOJICO LETA, vse nominirane dvojice pa so iz rok predsednika zveze g. Jadrana Živkovića prejele zlato plaketo za vrhunske dosežke v letu 2022.

NOMINIRANCI ZA DVOJICO LETA 2022 V MODERNIH TEKMOVALNIH PLESIH so bili:

Karin Ramovš in Lara Šlibar (PK Bolero, Ljubljana), koreograf: Matevž Česen – 1. mesto na SP in 1. mesto na EP v show danceu

(foto: Jernej Šerjak)

Maja Železnikar in Alex Istenič (PK Bolero, Ljubljana), koreograf: Tian Ćehić – 1. mesto na SP in 2. mesto na EP v modernu

(foto: Gaynor Johnson)

Petra Ravbar in Tian Ćehić (PK Bolero, Ljubljana), koreografija: Matevž Česen in plesalca – 1. mesto na SP in 1. mesto na EP v jazzu ter 1. mesto na EP v modernu

(foto: Gaynor Johnson)

in MTP DVOJICI LETA 2022 sta KARIN RAMOVŠ in LARA ŠLIBAR ter PETRA RAVBAR in TIAN ĆEHIĆ (vsi PK Bolero, LJ).

(foto: Jernej Šerjak)

(foto: Matevž Česen)