Fiona Johnson Kocjančič nova članica sveta FŠO

Ljubljana, 22. 9. 2017

Včeraj so na Fundaciji za financiranje športnih organizacij v Sloveniji potekale volitve članov sveta FŠO. Med kandidati je bila tudi članica predsedstva PZS Fiona Johnson Kocjančič, ki je bila izvoljena v svet. (Novo sestavo sveta FŠO mora sicer pred začetkom delovanja na svoji redni seji potrditi še Državni zbor.)

Novo članico sveta FŠO smo prosili za izjavo.

"Ob tej priložnosti bi se rada zahvalila vsem nacionalnim športnim zvezam za izkazano podporo na volitvah.

Počaščena sem, da so mi zaupali mandat kot članici sveta Fundacije za financiranje športnih organizacij v Republiki Sloveniji. Funkcijo jemljem zelo odgovorno in vanjo bom vložila vse svoje znanje in trdo delo, da povrnem izkazano zaupanje.

Hkrati pa je ta izvolitev in podpora pomembna za Plesno zvezo Slovenije in celoten tekmovalni ples, saj smo dobili potrditev, da smo organizacija s tradicijo dobrega dela, odličnih športnih rezultatov in uspešnih ljudi," je po izvolitvi povedala

Fiona Johnson Kocjančič

Vice-President

IDO Sport Director

IDO Competition Director

IDO Educational Direcor

PZS se pridružuje zahvali nacionalnim panožnim športnim zvezam za izkazano podporo naši kandidatki Fioni, ki ji ob izvolitvi čestitamo in ji želimo veliko uspeha pri opravljanju nove funkcije.