Prireditev PZS - nagrajenci 2017

Svečana prireditev PZS bo

v ponedeljek, 12. marca 2018, ob 18. uri, v Festivalni dvorani v Ljubljani.

Letos bomo že trinajstič zapored podelili nazive Plesne zveze Slovenije »nagrajenec leta« in druga priznanja. Tokrat tistim posameznikom, plesnim parom in plesnim skupinam vseh naših tekmovalnih zvrsti, ki so v letu 2017 s svojimi tekmovalnimi dosežki največ prispevali k ugledu slovenskega tekmovalnega plesa doma in v svetu. Tudi leto 2017, v katerem je minilo 63 let od ustanovitve Plesne zveze Slovenije, je bilo skoraj v vseh tekmovalnih zvrsteh za slovenske športne plesalke in plesalce nadvse uspešno.

Seznam nominirancev in prejemnikov priznanj

Kakor je že v navadi, se bomo med podelitvami priznanj z nastopi izbranih mlajših perspektivnih posameznikov, parov in skupin sprehodili skozi celotno paleto tekmovalnih plesnih zvrsti, v katere je v Plesni zvezi Slovenije vključenih 3.000 registriranih tekmovalcev, v tekmovanja v okviru Šolskega plesnega festivala pa še dodatnih 5.000 otrok in mladostnikov.

S plesnimi pozdravi!

Zoran Kljun,