Svetovni pokal v rokenrolu – Lyon, Francija

V soboto 19. 12. 2015 se je maloštevilčna ekipa slovenskih plesalcev udeležila zadnjega svetovnega pokala─mastersa v Lyonu.

Letošnje leto se je končalo sanjsko za plesni par iz Tržiča, Tej Štrukelj in Teja Gajski, ki sta osvojila odlično 3. mesto v kategoriji majših mladincev in tako v skupnem seštevku ob koncu leta zasedata peto mesto.

V članski konkurenci sta nas zastopala Franci Pevc in Tina Rabič, ki sta osvojila 13. mesto, in Jure Markič ter Lejla Glavič z osvojenim 25. mestom.

Tekmovanje je bilo prelomno za slovenski BOOGIE WOOGIE, saj sta se brata Jaka Vrevc Žlajpah in Žiga Vrevc Žlajpah s soplesalkama Danajo Kurnik in Ajdo Zajc kot prva slovenska para udeležila boogie woogie tekmovanja.