SESTAVA DRŽAVNE REPREZENTANCE
Reprezentanca: A
Plesna disciplina: STANDARDNI PLESI

ČLANI

Državni prvak: Iliya Dobrev – Ana Mesec (PK Feniks Ljubljana)

Državni podprvak: Ivan Jarnec – Ana Ekart (PK Salsero Maribor)

Jure Bergant – Milana Chekanova (PK Feniks Ljubljana)

Tilen Rac – Maruša Rako (PK Jasmin Kočevje)

Akim Pekunov- Maša Kastelic (PK Feniks Ljubljana)

STAREJŠI MLADINCI

Državni prvak: /

Državni podprvak: Nal Lakič - Jasna Potočar (PK Novo mesto)

Brin Hlade - Laura Walter (PK Salsero Maribor)

Luka Arko – Evdokia Sinyavskaya (PK Feniks Ljubljana)

Nino Djordjević – Ana Gedl (Društvo plesni center Samba Maribor)

SENIORJI II

Državni prvak: Borut Pinter – Hermine Pinter (PK Podčetrtek)

Državni podprvak: Igor Jurkovnik – Nadja Jurkovnik (PK Fredi Ljubljana)

Igor Razinger – Mojca Noč Razinger (PK Feniks Ljubljana)


PO POSEBNEM IZBORU:

Vidmar Vid – Kajin Veronika (PK Feniks Ljubljana)

Jakob Petek - Maja Ambrožič (Društvo plesni center Samba Maribor)

Uroš Lazić - Dedee Koželj (PK Pingi Maribor)


SESTAVA DRŽAVNE REPREZENTANCE
Reprezentanca: B
Plesna disciplina: STANDARDNI IN LATINSKOAMERIŠKI PLESI

Tian Abdaković - Lina Kuduzović (Feniks Ljubljana)

Enej Eržen - Tara Por (ŠRKD Diamant Ljubljana)

Žan Stajan – Ana Stajan (Društvo plesni center Samba Maribor)

Jaka Bračko - Kaja Dekič (DPC Samba Maribor)

Vid Šteinfelser - Zara Avsec (ŠRKD Diamant Ljubljana)


SESTAVA DRŽAVNE REPREZENTANCE
Reprezentanca: A
Plesna disciplina: LATINSKOAMERIŠKI PLESI

ČLANI
Državni prvak Jure Bergant – Milana Chekanova (PK Feniks Ljubljana)

Državni podprvak Vitalii Zakharov – Zala Fuchs (ŠRKD Diamant Ljubljana)

Iliya Dobrev – Ana Mesec (PK Feniks Ljubljana)

Ivan Jarnec – Ana Ekart (PK Salsero Maribor)

Akim Pekunov- Maša Kastelic (PK Feniks Ljubljana)

STAREJŠI MLADINCI

Državni prvak: /

Državni podprvak: /

Brin Hlade - Laura Walter (PK Salsero Maribor)

Nal Lakič - Jasna Potočar (PK Novo mesto)

Djordjević Nino – Gedl Ana (Društvo plesni center Samba Maribor)


SENIORJI II

Marko Orehek – Natja Orehek (PK Feniks Ljubljana)

Igor Razinger – Mojca Noč Razinger (PK Feniks Ljubljana)


PO POSEBNEM IZBORU:
Tiler Rac – Maruša Rako (PK Jasmin Kočevje)

Brin Ravter – Pia Peharda (PK Salsero Maribor)

Uroš Lazić - Dedee Koželj (PK Pingi Maribor)


Miran Pritekelj

Direktor reprezentance