Seznam članov ZPVUTS

stanje 3. 9. 2021

Oznake usposobljenosti:

T - trener plesa
U - učitelj plesa
V - vaditelj plesa
PT - profesionalni tekmovalec

PS - profesionalni sodnik


PRIIMEK IN IME

Usposobljenost

1.

AMBROŽ NATAŠA

T

2.

BATAGELJ JURIJ

T

3.

BOHAK ALENKA

T

4.

BOHAK BRANKO

T

5.

ČESEN MATEVŽ

T

6. GERŠAK MAJA
T
7. GRMEK ROBERT
T
8. HUBER VESNA T
9. INTIHAR KARMEN T/PS
10.

IMENŠEK-KOCBEK NATALIJA

T

11.

KERPAN-IZAK MIRJAM

T

12.

KLJUN NIKA

T

13.

KOZAR FRANJO

T

14.

LAINŠČEK KLARA

T

15. LATERNER ŽIVA T
16.

LOVŠE PEPELNAK NATAŠA

T

17.

LUŽAR ŠPELA

T

18.

MARČAC-MIRČETA MIMI

T

19.

MEDVEŠČEK ANA

T

20.

MLAKAR NIKA

T

21.

MLAKAR SARA

T

22.

NAGODE-AMBROŽ BARBARA

T/PS

23.

NOVAK FREDI

T/PS

24.

PAVČEK BOŠTJAN

T

25. POCAJT URŠKA T

26.

POTOČNIK NATAŠA

T

27.

PRITEKELJ MIRAN

T/PS

28.

REBULA ANDREJ

T

29.

REBULA BORIS

T

30.

SVETINA MOJCA

T

31.

ŠKOFIC-NOVAK DANIELA

T/PS

32.

VENTURINI KATARINA

T

33.

VIHTELIČ ANITA

T

34.

VODNIK MARKO

T

35.

VRANIČAR MOJCA

T

36.

ZAGORC META

T

37.

ZALETEL PETRA

T

38.

ŽIVKOVIČ JADRAN

T

39.

AMBROŽ FRANJO

U

40.

ANDIČ UROŠ

U

41.

ARKO DUŠAN

U

42.

ARKO ZDENKA

U

43.

BANOVIČ NATALIJA

U

44.

BENCAK MIRA

U

45.

BLEIWEIS TRSTENIŠKA TINA

U

46.

CEROVAC LIDIJA

U

47.

ČUFAR ALENKA

U

48.

DEČKO-MAJCEN TONČKA

U

49.

DOBRAJC ANŽE

U

50.

Eminič CIMPERMAN SAŠA

U

51.

FILIPIČ PETRA

U

52.

GLANČNIK DARJA

U

53.

GORIŠEK DAVORKA

U

54.

GORIŠEK JANEZ

U

55.

GORNIK ALOJZ

U

56.

GRMEK MARTINA

U

57.

HOMAN DUŠAN

U

58.

HRIBAR NINA

U

59.

IZAK MATJAŽ

U

60.

JANIČIJEVIČ BORIS

U

61.

JANIČIJEVIČ-M.MATEJA

U

62.

JERKOVIČ NATAŠA

U

63.

JERMAN MATEVŽ

U

64.

JORDAN MARKOVIČ ANDREJA

U

65.

JORDAN BRANKO

U

66.

JURCA MARIJA

U

67.

KERIN-REPINC DAŠA

U

68.

KETIŠ EMIL

U

69.

KLJUN ZORAN

U/PS

70.

KOCBEK RUDOLF

U

71.

KOLENC DEJAN

U

72.

KRAJNC ANDREJ

U

73.

KRALJ ANJETA

U

74.

KRALJ ŠPELA

U

75.

KRAMAR UROŠ

U

76.

KRIŠTOF GREGOR

U

77.

LAVRIN JOŽE

U

78.

MARTINEC JOŽE

U

79.

MEHIĆ KERSNIČ DARJA

U

80.

MESESNEL-BIZILJ METKA

U

81.

MIŠON DANIJEL

U

82.

NOVOTNY ANDREJ

U

83.

PERČIČ SILVESTRA

U

84.

PODERGAJS BRANKO

U

85. PUHAR NAJA U

86.

PUST ULE ALEKSANDRA

U/PS

87.

PUŠL JANJA

U

88.

PUŠNIK ALEŠ

U

89.

PUŠNIK AMBROŽ

U

90.

RIBIČ MOJCA

U

91.

SIKOŠEK MIRO

U

92.

SIMIČ SAŠO

U

93.

SIUSSI PODERGAJS POLONA

U

94.

SKULJ UROŠ

U

95.

ŠEŠKO ALBIN

U

96.

ŠINKOVEC ANDREJA

U

97.

ŠKOFIC DAMJAN PETRA

U

98.

ŠPILJAR CVETKA

U

99.

ŠTAUT PETER

U

100.

ŠULEK DRAGO

U

101.

ŠUSTER DARJA

U

102. TRČEK ANA U

103.

TROFENIK-ŠULEK VERENA

U

104.

TRŠAN ALENKA

U

105.

VERGLEZ TANJA

U

106.

VNUČEC JAROSLAV

U

107.

VOLK CICMIL SAŠA

U

108.

VOVK BORIS

U

109.

VRATAR TOMAŽ

U

110.

ZORKO ALBERT

U

111.

ZRILIČ MAJA

U

112.

ŽLAK MOJCA

U

113.

ŽURAN KNEZ HERMINA

U

114.

ČUGALJ IRENA

V

115.

FEKONJA TOMO

V

116.

KNAUS DUŠAN

V

117.

KOČIVNIK DŽONI

V

118.

KOLARIČ SIMONA

V

119.

KOŠIR ALEKSANDRA

V

120.

MAJZELJ OVEN MARIJA

V

121.

PEKLAR METOD

V

122.

PRAVDIČ NATALIJA

V

123.

RADULOVIČ ŽIVA

V

124.

REPOVŽ ŽIGA

V

125.

ŠPILJAR BOŠTJAN

V

126.

KRALJ MATEJ

PT

127.

BATAGELJ JAGODA

PS

128.

KRAJCER MATEJ

PS

129.

ŠKUFCA ANDREJ

PS